به سایت سازمان پایانه‌های مسافربری شهداری اصفهان خوش آمدید.

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
پنجشنبه 06 آبان 1400
کاهش ۵۹ درصدی جابجایی مسافران در پایانه‌های اصفهان

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: آمارها نشان می‌دهد میزان جابجایی مسافران از طریق پایانه‌های شهر اصفهان ۵۹ درصد کاهش یافته است.

عباس محبوبی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در شش ماهه نخست سال گذشته تعداد سه میلیون و ۲۴۰ هزار مسافر از طریق پایانه‌های شهر اصفهان جابجا شده بودند که این تعداد در نیمه نخست سال جاری با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا به یک میلیون و ۳۱۲ مسافر کاهش یافته است.

وی با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پایانه‌های شهر، افزود: برای حفظ و نگهداری، گندزدایی و ضدعفونی پنج پایانه شهر اصفهان ماهیانه حدود ۸۰۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان ادامه داد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا، پایانه‌های مسافربری شهر تا ۲۰ درصد ظرفیت فعال است و انتظار داریم مردم از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر فروش بلیت اینترنتی از ۳۰ درصد به ۷۲ درصد رسیده به طوری که بیش از ۷۰ درصد بلیت‌های اتوبوس به صورت اینترنتی فروخته می‌شود.

محبوبی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی به وجود آمده، نمی‌توان حرکت‌های عمرانی گسترده انجام داد، اما در صدد هستیم با کمک شهرداری مرکزی و منطقه دو، امسال مراحل تملک زمین پایانه صمدیه را به اتمام رسانده و در نیمه دوم سال به مناسبت ایام دهه مبارک فجر، عملیات اجرایی طرح توسعه این پایانه را کلنگ‌زنی کنیم.

    برچسب‌ها

    آخرین اخبار