به سایت سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان خوش آمدید.

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دوشنبه 06 تیر 1401
دستگیری یک سارق سابقه‌دار در پایانه‌ کاوه

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: سارق سابقه‌دار پایانه‌های شهر در دام نیروهای هوشیار حفاظت فیزیکی سازمان پایانه‌ها قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها، ابوالفضل توکلی اظهار کرد: ساعت ۶:۱۵ دقیقه امروز _شنبه، سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه_ با هوشیاری عوامل حفاظت فیزیکی پایانه مسافربری کاوه سارق سابقه‌دار شناسایی و تحویل نیروی انتظامی شد.

وی افزود: این سارق چند روز گذشته با اقدام به سرقت بسته بار حاوی روزنامه یکی از پایگاه‌های خبری استان از محوطه پایانه کرده بود که پس از بررسی موضوع، طرح شناسایی آن در دستور کار نیروهای حفاظت فیزیکی سازمان پایانه‌ها قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان تصریح کرد: سارق سابقه‌دار پایانه‌های شهر درصدد سرقتی مجدد از پایانه بود که با اشراف کامل و هوشیاری نیروهای حفاظت فیزیکی و حراست پایانه شناسایی و در اقدامی به موقع دستگیر شد که پس از تحویل به یگان انتظامی پایانه و بررسی سوابق، مشخص شد این فرد از سارقان سابقه‌دار سرقت از اماکن است و چندین مورد سرقت نیز در سنوات گذشته سطح پایانه‌ها انجام داده است.

وی گفت: در حال حاضر سازمان پایانه‌ها برای ایجاد آرامش و امنیت و سهولت رفت و آمد شهروندان و مسافران با همکاری نیروهای خدوم انتظامی، حراست و حفاظت فیزیکی، آمادگی لازم را برای به‌کارگیری تمهیدات و بررسی مشکلات و دفع حوادث مشابه دارد.

    آخرین اخبار