به سایت سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان خوش آمدید.

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دوشنبه 06 تیر 1401
افزایش تعامل پایانه‌های اصفهان و مشهد/اتحادیه پایانه‌های مسافربری کشور فعال می‌شود

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: اتحادیه پایانه‌های مسافربری کشور پس از گذشت بیش از دو سال‌، بار دیگر فعال خواهد شد.

سیدمهدی کمالی با اشاره به بازدید خود از پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان، اظهار کرد: انجام اقدامات مؤثر در سازمان پایانه‌های شهرداری اصفهان که تمرکززدایی را از بین برده است، قابل تقدیر است.

وی افزود: توسعه پایانه‌ها در قسمت‌های مختلف شهر یکی از نقاط مثبت پایانه‌داری و ساماندهی حمل‌ونقل اتوبوس برون‌شهری برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران به‌شمار می‌رود و بسیار ارزشمند است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: از دیدگاه توسعه‌ای، فضاهای در نظر گرفته شده برای تملک و توسعه پایانه‌های شهر اصفهان با توجه به شرایط جغرافیایی شهر جانمایی خوبی شده و نقاط خوبی برای آن در نظر گرفته شده است و در آینده به تمرکززدایی کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه خدماتی که در سطح پایانه‌های شهرداری اصفهان به مسافران ارائه می‌شود، بسیار مطلوب است، تصریح کرد: در اصفهان از فضای محیطی پایانه‌ها به خوبی استفاده شده است و ضمن تسهیل زمینه سفر، خدمات مورد نیاز مسافران و گردشگران مورد توجه قرار گرفته است.

کمالی با تاکید بر اینکه جنس ارائه خدمات در پایانه‌های مسافربری مشهد نسبت به اصفهان متفاوت است، گفت: در سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد وظیفه سنگین‌تری بر عهده داریم زیرا علاوه بر مسافران، تکریم زائران نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: قبل از بازدید از پایانه‌های اصفهان تصور نمی‌کردم شهرداری اصفهان و مجموعه پایانه‌های مسافربری این کلان‌شهر نگاه تحولی به موضوعات مختلف پایانه‌ها داشته باشند، لذا ضمن انتقال تجربیات، تصمیم گرفتیم در این سفر در قالب پیش‌نویس، تفاهم‌نامه‌ای امضا کنیم و سطح همکاری بین پایانه مسافربری مشهد و اصفهان را گسترش دهیم و موضوعات مختلف و مشترک از جمله نگاه توسعه‌ای و مباحث مرتبط با حوزه‌های برنامه‌ریزی، درآمدی و اقتصادی و مدیریت فرایندها را دنبال کنیم.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه اتحادیه پایانه‌های مسافربری کشور فعال خواهد شد، اظهار کرد: این اتحادیه دو سال و نیم قبل غیرفعال بود که البته شرایط کرونایی نیز مزید بر علت بود، اما با فروکش کردن این بیماری، این اقدام به‌منظور ارائه بهتر خدمات به مسافران در اصفهان و مسافران و زائران در مشهد فعال می‌شود

    آخرین اخبار