به سایت سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان خوش آمدید.

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دوشنبه 06 تیر 1401
نشست مشترک مدیرعامل سازمان پایانه ها و مدیر منطقه ۲ شهرداری اصفهان

 گزارش روابط عمومی سازمان پایانه ها صبح امروز مدیرعامل سازمان با حضور در دفتر مدیر منطقه ۲ در خصوص طرح ایجاد پایانه صمدیه نشست مشترک برگزار کردند.

مدیرعامل سازمان پایانه ها گفت: در خصوص طرح ایجاد پایانه صمدیه برنامه های مختلفی داریم که با توجه به موقعیت مکانی پایانه در نظر داریم در کنار ایجاد یک پایانه مسافربری بتوانیم مراکز تجاری و تفریحی هم ایجاد نماییم.

مهندس توکلی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم موضوع آزادسازی زمین های باقی مانده را از طریق شهرداری منطقه تسریع بخشیم تا هر چه سریعتر مراحل ساخت را شروع کنیم.

مهندس صیرفی نژاد همچنین گفت: در حال حاضر موضوع آزادسازی زمین های صمدیه را از طریق شهرداری مرکزی پیگیری نموده ایم و امیدواریم با همکاری همه ی بخش ها بتوانیم هر چه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهیم.

مدیر منطقه ۲ ادامه داد: در حال حاظر و با توجه به بافت قدیم منطقه موضوع تردد خودروهای پایانه در ساعاتی با مشکلات ترافیکی مواجه است که در همه ی این موضوعات در مرحله ایجاد پایانه جدید قابل حل است.

مدیرعامل سازمان پایانه ها در پایان افزود: امیدوار هستیم با با همکاری دوجانبه سازمان و منطقه در خصوص رفع مشکلات شهری و خدمت رسانی بهتر به مردم شریف اصفهان یک مرکز مدرن ایجاد نماییم.

 

تصاویر نشست

    آخرین اخبار