اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ دي
اجراي عمليات نورپردازي و زيباسازي خيابان ميرزاي شيرازي در منطقه 10
.

مدير منطقه 10 شهرداري اصفهان گفت: عمليات نورپردازي و زيباسازي خيابان ميرزاي شيرازي در دستور كار اين منطقه قرار گرفته است.

حميد شهبازي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: براي اجراي نورپردازي و زيباسازي خيابان ميرزاي شيرازي دو ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وي با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص محروميت‌زدايي در منطقه 10 تصريح كرد: اجراي برنامه‌هاي فرهنگي در محله‌هاي محروم اين منطقه يكي از رويكردهايي است كه از سوي مديريت شهري دنبال مي‌شود.

مدير منطقه 10 شهرداري اصفهان افزود: در همين ارتباط، مجموعه فرهنگي حصه با اعتباري بالغ بر پنج ميليارد تومان در حال اجرا است كه اميدواريم دهه فجر امسال اين پروژه افتتاح شود.

وي با بيان اينكه خيابان هفت تير و مصلي دو پروژه تكميل شده‌اي است كه در آينده نزديك در اختيار شهروندان قرار مي‌گيرد، خاطرنشان كرد: براي احداث خيابان مصلي حدفاصل خيابان فرسان تا ميدان شهيد فهميده كه 220 متر طول و 24 متر عرض دارد، 10 ميليارد ريال اعتبار در نظر گرفته شده است.

شهبازي عنوان كرد: اجرا شدن پروژه خيابان مصلي به منظور روان‌سازي ترافيك اين نقطه از شهر در دستور كار قرار گرفته است.

وي با اشاره به پروژه‌هاي پياده‌روسازي در سطح منطقه 10، تصريح كرد: امسال پياده‌روسازي خيابان‌هاي پروين، صباحي و ضلع شمالي ميدان قدس با اعتباري بالغ بر دو ميليارد تومان انجام مي‌شود همچنين در راستاي مناسب‌سازي مسيرهاي تردد شهروندان، پياده‌روسازي خيابان‌هاي حكيم اسدي، امامزاده ابراهيم، شهيد حيدري، شهروند، ميرزا نصير و شهيد حسين صفوي‌نژاد انجام شده است .

مدير منطقه 10 شهرداري اصفهان تاكيد كرد: عمليات پياده‌روسازي ضلع شمالي خيابان جي حدفاصل خيابان پروين تا خيابان همدانيان به پايان رسيده و آماده بهره‌برداري است و براي آن افزون بر پنج ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است

وي با اشاره به ديگر اقدامات پيش‌بيني شده در خصوص پياده‌روسازي اين منطقه گفت: در بودجه سال آينده اعتبار لازم براي پياده‌روسازي خيابان معلم واقع در خيابان حكيم شفاهي دوم پيش‌بيني خواهد شد.

شهبازي از افتتاح و بهره‌برداري پروژه مشاركتي زمين‌هاي ورزشي روباز در پارك تمدن حاشيه اتوبان آقابابايي خبر داد و گفت: براي اجراي پروژه كلكتور «انتقال آب» شرقي‌غربي و مخازن پيش‌بيني شده آن، نزديك به چهار ميليارد تومان هزينه شده و اجرا شدن اين پروژه در توسعه و نگهداري فضاي سبز اين منطقه بسيار مؤثر است.

 
تاریخ:
1398/08/29
تعداد بازدید:
272
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.