اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ دي
شهر به خلاقيت دانشگاهيان نياز دارد
شهردار اصفهان در برنامه راديويي «سلام اصفهان»:

شهردار اصفهان گفت: مديريت شهري اصفهان به ايجاد عدالت فضايي در شهر اعتقاد ويژه‌اي دارد و به همين دليل خدمت‌رساني به شهروندان منطقه 14 را داراي اهميت مي‌داند.

 به گزارش خبرنگار ايمنا، قدرت الله نوروزي صبح امروز _شنبه 16 آذرماه 98_ در برنامه راديويي «سلام اصفهان» ضمن تبريك فرا رسيدن روز دانشجو اظهار كرد: شهر به خلاقيت و نگاه متفاوت دانشجويان و دانشگاهيان نياز دارد، از اين رو ابتداي مهرماه سال‌جاري فراخوان ايده‌كاپ دانش‌آموزي و دانشجويي با محوريت دريافت ايده‌هاي اين افراد در زمينه توسعه گردشگري در اصفهان و با توجه به در پيش بودن رويداد «اصفهان 2020» داده شد.

وي با بيان اينكه بيش از 523 ايده و طرح در بخش دانش آموزي به دبيرخانه ايده كاپ ارسال شده كه بنا به گفته مسئولان آموزش و پرورش اين مشاركت كم نظير بوده است، افزود: پس از انجام داوري ايده‌ها، نفرات اول تا سوم انتخاب و جوايز ارزنده اي به آنها اهدا خواهد شد.

شهردار اصفهان خاطرنشان كرد: رويداد ايده كاپ دانشجويي نيز در مرحله ثبت ايده‌ها است كه اميدواريم با آنها نيز به روال ايده كاپ دانش‌آموزي عمل شود.

وي با بيان اينكه فردا _يكشنبه 17 آذرماه 98_ در ملاقات مردمي به منطقه 14 شهرداري اصفهان خواهيم رفت تا به مسايل و مشكلات شهروندان ساكن در اين منطقه رسيدگي كنيم، گفت: همچون بازديدهاي قبل رييس شوراي شهر و معاونان شهرداري و برخي از مديران شهري در اين ملاقات مردمي حضور دارند تا مشكلات شهروندان منطقه 14 به طور تخصصي در محل بررسي و برخي معضلات رفع شود.

نوروزي تاكيد كرد: مديريت شهري اصفهان به ايجاد عدالت فضايي در شهر اعتقاد ويژه‌اي دارد و به همين دليل خدمت‌رساني به شهروندان منطقه 14 از اهميت بالايي برخوردار است.

وي ادامه داد: مردم و جوانان منطقه 14 بايد بدانند پروژه‌هاي بزرگي كه در اين منطقه در حال احداث است، چهره منطقه را تغيير خواهد داد تا عدالت فضايي ايجاد شود.

شهردار اصفهان با اشاره به فعاليت متروي اصفهان، گفت: علي‌رغم آسيب‌هاي زيادي كه در جريان ناآرامي‌هاي اخير به تعدادي از ايستگاه هاي خط يك مترو وارد شد، سه روز پس از اين وقايع با تلاش زياد كاركنان، اين ايستگاه ها براي خدمت رساني كامل آماده و در اختيار مردم قرار گرفت.

وي اظهاركرد: در حال حاضر روزانه بيش از 90 هزار نفر براي انجام سفرهاي درون شهري خود از مترو استفاده مي كنند كه اميدواريم در شرايط جوي كنوني كساني كه در مسير مترو قرار دارند، وسيله شخصي خود را كنار گذاشته و از اين وسيله ايمن و ارزان استفاده كنند.

نوروزي تصريح كرد: از شهروندان به خاطر همراهي‌هايي كه با مديريت شهري اصفهان دارند قدرداني مي كنيم.

تاریخ:
1398/09/16
تعداد بازدید:
50
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.